Oferta dla Rodziców

~ KLUB BOBASKA ~

Wychodząc naprzeciw dzieciom, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki, w Zaczarowanym Przedszkolu organizowane są cotygodniowe zajęcia Klubu Bobasa dla 1,5-rocznych i 2-letnich bobasów oraz ich opiekunów. W trakcie każdego spotkania realizowana jest część dydaktyczna nawiązująca do określonego tematu, część poświęcona pracy własnej oraz zabawy dowolne (przeplatające zajęcia w/w).

~ JOY! ~

Spotkania dla mamy, taty i dziecka pod hasłem Joy! również są okazją do spędzenia rodzinnego czasu w formie i zgodnie z tematyką nadaną każdemu ze spotkań przez jego animatorów. W ramach zajęć aranżujemy miejsce i przestrzeń dla spędzenia przez naszego przedszkolaka i jego opiekunów wyjątkowego czasu, poświęconego na nietuzinkowe inicjatywy i zabawy.

~ KOBIETON ~

Od ponad 4 lat organizujemy też Kobietony, których ideą jest wsparcie kobiet w każdym wieku w odkrywaniu przez nie nowych pasji, predyspozycji zawodowych, pól do szeroko rozumianego rozwoju. Comiesięczne spotkania prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie m.in. psychologii, pedagogiki, coachingu, fitness, tańca, urody.

~ MĘSKI PUNKT WIDZENIA ~

Nie zapominamy o panach. To dla nich regularnie organizujemy spotkania z cyklu Męski Punkt Widzenia. Każde takie spotkanie porusza tematykę bliską każdemu mężczyźnie, kładzie nacisk na rozwój męskich pasji i zainteresowań, dotyczy spraw postrzeganych męskim okiem.

~ BIEG PO ZDROWIE ~

Realizowany od 5 lat jesienny Bieg po Zdrowie to rodzinna, sportowa impreza propagująca ruch i zdrowy styl życia. Na małych i dużych uczestników - prócz dużej dawki świeżego powietrza i zdrowego ruchu – co roku czekają zadania ćwiczące bystrość umysłu, konkurencje sprawdzające orientację w terenie i moc nagród na mecie.

~ WARSZTATY i KONSULTACJE ~

Wybierając tematykę comiesięcznych warsztatów psychologicznych dla rodziców kierujemy się najnowszymi trendami naukowymi z zakresu wychowania i edukacji oraz bieżącymi potrzebami zgłaszanymi przez opiekunów. Dbając o najwyższą jakość spotkań podejmujemy współpracę z wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie psychologii, pedagogiki, terapii dzieci, m.in. z Dorotą Zawadzką, Tomaszem Srebnickim i Dorotą Mintą. W ramach poradnictwa specjalistycznego umożliwiamy Państwu konsultacje z wybranymi specjalistami, psychologiem, pedagogiem czy logopedą, ale także indywidualne spotkania z Ciociami nauczającymi Państwa Dziecko.