Opinie

Zaczarowane Przedszkole odbieram bardzo pozytywnie, podoba mi się jej działanie, jak nauczyciele pracują z dziećmi i się nimi opiekują. Jestem bardzo zadowolona z działania placówki.

Kochająca mama

Pełen profesjonalizm. Dzieci mają szansę rozwoju. Moje dziecko uwielbia chodzić do Państwa przedszkola.

Kochająca mama

Ciekawy program zajęć oferowanych przez "Zaczarowane Przedszkole.
Dogodne rozwiązywanie zaistniałych problemowych sytuacji.
Profesjonalna opieka przez wykwalifikowaną kadrę.
Życzliwa i kompetentna opieka nad dzieckiem

Ania N.

Zaczarowane Przedszkole to tak naprawdę drugi dom Naszych pociech, Ciocie i Pani kierownik otaczają Nas ciepłem, oferują pomoc z każdej strony, są sympatyczne i miłe. Bardzo się cieszę że razem z moją córką trafiłyśmy pod ich skrzydła. Bardzo dziękuje Pani Alicji za otwarcie tak wspaniałego miejsca. A Pani kierownik to 100% strzał w dziesiątkę.

Mama Przedszkolaka

Jestem zadowolona z działania placówki, moje dziecko chętnie idzie do przedszkola i wiem, że jest pod dobrą opieką.

Kochająca mama

Palcówka działa bardzo dobrze: program jest bardzo bogaty, ciocie są bardzoo dobre dla dzieci  jednocześnie wprowadzając zasady i obowiązki, są również bardzo otwarte na rodziców. Zajęcia bardzo rozwijają dzieci i wzbudzają ich ciekawość!

Marta B-O

Droga Mamo, Drogi Tato!
Nawet gdybyście się najbardziej starali, gdybyście zaprzęgli do pomocy zastęp babć, dziadków, cioć, wujków i niań, to i tak nie stworzycie Waszemu szkrabowi lepszych warunków do nauki i poznawania świata niż stworzyło najmagiczniejsze miejsce w okolicy - Zaczarowane Przedszkole.
Kreatywność, zaangażowanie, empatia i kompetencje opiekunek przewyższają wszelkie standardy. Dzięki nim to miejsce żyje i tętyni radością.
Dzieci uczą się, bawią, pracują, codziennie spacerują pomimo nienajlepszej aury, wyjeżdżają na wycieczki, a sił dodaje im zdrowe jedzenie.
Poza tym szefostwo dba, by z dobrodziejstw przedszkola skorzystali również rodzice - organizuje więc spotkania z ciekawymi ludźmi (zarówno dla rozrywki jak i samoedukacji).
To absolutny wzór do naśladowania dla innych placówek.

Alicja W-K

Miejsce, z którego dziecku trudno wrócić do domu, rodzinna atmosfera, placówka nastawiona na realizację zadań i realizująca te zadania w 105%, pomaga dzieciom wszechstronnie się rozwijać, dzieci robią ogromne postępy, poznają świat i siebie. Sale czyste, zadbane, dobrze wyposażone.

Kochający Rodzic

Moje dziecko chodzi do placówki od początku jej istnienia. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką wszyscy włożyli w Jego wychowanie i naukę.

Kochająca mama

Jestem bardzo zadowolona, że "Zaczarowane Przedszkole" powstało, bo w przeciwnym razie córka nie dostałaby się do żadnego z obornickich przedszkoli. Uważam, że przedszkole funkcjonuje sprawnie. Ciocie starają się urozmaicać dzieciom czas spędzony w przedszkolu, organizują fajne występy, wycieczki (z których dzieci bardzo się cieszą). Z tego co zauważyłam dzieci z chęcią wracają do tego miejsca, gdyby tak nie było nie chciałyby przychodzić do przedszkola. Ciocie są miłe i zawsze otwarte na wszelkie propozycje rodziców. Chętnie też rozmawiają z nami o postępach lub też problemach dzieci

Paulina Sz.

Działania placówki oceniam bardzo wysoko, codziennie widzę jak szeroki zakres oferty przysyłacie Państwo Rodzicom i Dzieciom, pielęgnujecie lokalny patriotyzm, ale też dbacie o wszechstronny rozwój Dzieci, konsekwentnie (!!!) realizujecie obietnice złożone Nam Rodzicom na początku funkcjonowania.

Kochający Rodzic

Działanie przedszkola oceniam bardzo pozytywnie, ciekawe pomysły, wycieczki, eksperymenty, dziecko miło spędza czas w przedszkolu, a przede wszystkim aktywnie.

Kochająca mama

Działalność placówki oceniam na bdb :). Organizacja casu dzieciakom, serce- jakie wszyscy pracownicy w to wkładają i dbałość o rodzica - to wszystko na najlepszym poziomie.

Kochający Rodzic

Placówka jaką jest "Zaczarowane Przedszkole" jest doskonałym, bezpiecznym miejscem pobytu naszych dzieci. Zaletą jej jest dobrze zaplanowany czas nauki, zabawy, ruchu dla przedszkolaków, a także łatwy dostęp do informacji dla rodziców, co w dany dzień będzie się odbywać w przedszkolu i przede wszystkim dobry kontakt z personelem przedszkola.

Kochający Rodzic

Moim zdaniem działania placówki są przede wszystkim oparte na bezpieczeństwie i dobru dzieci, a także na rozwoju umysłowym i emocjonalnym przedszkolaków. Zaczarowane Przedszkole jest godne zaufania, ponieważ na opiniach Rodziców są podejmowane wszystkie decyzje związane z Naszymi Dziećmi.

Rodzice Przedszkolaka z Zaczarowanego Przedszkola