Portfolio Absolwenta

Absolwent Zaczarowanego Przedszkola posiada pewne nabyte cechy, których rozwój wspieramy podczas pobytu Dziecka w Placówce.
Nasz Absolwent posiada poczucie swojej wartości i potrafi współdziałać w grupie rówieśników. Jest ciekawy świata i chętny do działania,
doświadczania i eksperymentowania, ponieważ wie, że zdobyta w ten sposób wiedza jest najcenniejsza i najbardziej trwała.
Potrafi zachować się kulturalnie w każdej sytuacji i dba o swoich Przyjaciół, poprzez bycie koleżeńskim i wrażliwym na potrzeby innych.
Nasz Absolwent jest Dzieckiem samodzielnym i zaradnym.

Dziecko pod okiem Nauczyciela buduje swoje portfolio, które otrzymuje na zakończenie roku. Jest to zbiór dokumentów potwierdzających
Jego ciężką pracę, rozwój i zdobyte umiejętności. W skład Portfolio Absolwenta Akademii Wiedzy i Zabawy wchodzą:
• Spis projektów, wycieczek oraz programów z cyklu  „Cuda Z Tego Świata”, w których Absolwent brał udział;
• Diagnoza wiosenna
• Gotowość szkolna
• Diagnoza języka angielskiego (wiosenna oraz jesienna)
• Certyfikat zajęć sportowych, określający poziom Absolwenta w danych dziedzinach sportu;
• Certyfikat określający poziom wiedzy z zakresu Edukacji Przez Szachy
 • Dokument podsumowujący postęp osiągnięty przez Absolwenta podczas zajęć prowadzonych z native speakerem

Jestem bardzo zadowolona, że "Zaczarowane Przedszkole" powstało, bo w przeciwnym razie córka nie dostałaby się do żadnego z obornickich przedszkoli. Uważam, że przedszkole funkcjonuje sprawnie. Ciocie starają się urozmaicać dzieciom czas spędzony w przedszkolu, organizują fajne występy, wycieczki (z których dzieci bardzo się cieszą). Z tego co zauważyłam dzieci z chęcią wracają do tego miejsca, gdyby tak nie było nie chciałyby przychodzić do przedszkola. Ciocie są miłe i zawsze otwarte na wszelkie propozycje rodziców. Chętnie też rozmawiają z nami o postępach lub też problemach dzieci

Paulina Sz.

Placówka jaką jest "Zaczarowane Przedszkole" jest doskonałym, bezpiecznym miejscem pobytu naszych dzieci. Zaletą jej jest dobrze zaplanowany czas nauki, zabawy, ruchu dla przedszkolaków, a także łatwy dostęp do informacji dla rodziców, co w dany dzień będzie się odbywać w przedszkolu i przede wszystkim dobry kontakt z personelem przedszkola.

Kochający Rodzic

Działania placówki oceniam bardzo wysoko, codziennie widzę jak szeroki zakres oferty przysyłacie Państwo Rodzicom i Dzieciom, pielęgnujecie lokalny patriotyzm, ale też dbacie o wszechstronny rozwój Dzieci, konsekwentnie (!!!) realizujecie obietnice złożone Nam Rodzicom na początku funkcjonowania.

Kochający Rodzic

Zaczarowane Przedszkole odbieram bardzo pozytywnie, podoba mi się jej działanie, jak nauczyciele pracują z dziećmi i się nimi opiekują. Jestem bardzo zadowolona z działania placówki.

Kochająca mama

Moje dziecko chodzi do placówki od początku jej istnienia. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką wszyscy włożyli w Jego wychowanie i naukę.

Kochająca mama

Moim zdaniem działania placówki są przede wszystkim oparte na bezpieczeństwie i dobru dzieci, a także na rozwoju umysłowym i emocjonalnym przedszkolaków. Zaczarowane Przedszkole jest godne zaufania, ponieważ na opiniach Rodziców są podejmowane wszystkie decyzje związane z Naszymi Dziećmi.

Rodzice Przedszkolaka z Zaczarowanego Przedszkola

Jestem zadowolona z działania placówki, moje dziecko chętnie idzie do przedszkola i wiem, że jest pod dobrą opieką.

Kochająca mama

Miejsce, z którego dziecku trudno wrócić do domu, rodzinna atmosfera, placówka nastawiona na realizację zadań i realizująca te zadania w 105%, pomaga dzieciom wszechstronnie się rozwijać, dzieci robią ogromne postępy, poznają świat i siebie. Sale czyste, zadbane, dobrze wyposażone.

Kochający Rodzic

Działalność placówki oceniam na bdb :). Organizacja casu dzieciakom, serce- jakie wszyscy pracownicy w to wkładają i dbałość o rodzica - to wszystko na najlepszym poziomie.

Kochający Rodzic

Działanie przedszkola oceniam bardzo pozytywnie, ciekawe pomysły, wycieczki, eksperymenty, dziecko miło spędza czas w przedszkolu, a przede wszystkim aktywnie.

Kochająca mama

Ciekawy program zajęć oferowanych przez "Zaczarowane Przedszkole.
Dogodne rozwiązywanie zaistniałych problemowych sytuacji.
Profesjonalna opieka przez wykwalifikowaną kadrę.
Życzliwa i kompetentna opieka nad dzieckiem

Ania N.

Zaczarowane Przedszkole to tak naprawdę drugi dom Naszych pociech, Ciocie i Pani kierownik otaczają Nas ciepłem, oferują pomoc z każdej strony, są sympatyczne i miłe. Bardzo się cieszę że razem z moją córką trafiłyśmy pod ich skrzydła. Bardzo dziękuje Pani Alicji za otwarcie tak wspaniałego miejsca. A Pani kierownik to 100% strzał w dziesiątkę.

Mama Przedszkolaka

Palcówka działa bardzo dobrze: program jest bardzo bogaty, ciocie są bardzoo dobre dla dzieci  jednocześnie wprowadzając zasady i obowiązki, są również bardzo otwarte na rodziców. Zajęcia bardzo rozwijają dzieci i wzbudzają ich ciekawość!

Marta B-O

Droga Mamo, Drogi Tato!
Nawet gdybyście się najbardziej starali, gdybyście zaprzęgli do pomocy zastęp babć, dziadków, cioć, wujków i niań, to i tak nie stworzycie Waszemu szkrabowi lepszych warunków do nauki i poznawania świata niż stworzyło najmagiczniejsze miejsce w okolicy - Zaczarowane Przedszkole.
Kreatywność, zaangażowanie, empatia i kompetencje opiekunek przewyższają wszelkie standardy. Dzięki nim to miejsce żyje i tętyni radością.
Dzieci uczą się, bawią, pracują, codziennie spacerują pomimo nienajlepszej aury, wyjeżdżają na wycieczki, a sił dodaje im zdrowe jedzenie.
Poza tym szefostwo dba, by z dobrodziejstw przedszkola skorzystali również rodzice - organizuje więc spotkania z ciekawymi ludźmi (zarówno dla rozrywki jak i samoedukacji).
To absolutny wzór do naśladowania dla innych placówek.

Alicja W-K

Pełen profesjonalizm. Dzieci mają szansę rozwoju. Moje dziecko uwielbia chodzić do Państwa przedszkola.