Godziny pracy w okresie Świąt | 2019-04-17

Godziny pracy w okresie Świąt
Szanowni Państwo

Przypominamy, że nasze przedszkole w tym tygodniu jest czynne w następujących godzinach:

czwartek, 18.04.2019r,  6.30 - 17.00

piątek, 19.04.2019r,  6.30 - 16.00

Do pracy powracamy od razu po Świętach, czyli we wtorek w normalnych godzinach pracy 6.30 - 17.00

Zapraszamy :)

Wesołych Świąt! | 2019-04-17

Wesołych Świąt!
Wielkanoc tuż, tuż! 🐣

Z tej okazji cały Zespół Zaczarowanego Przedszkola składa moc życzeń, aby ten czas był wyjątkowy!

Wszystkiego dobrego! :)

Zespół Zaczarowanego Przedszkola

Rekrutacja 2019/2020 | 2019-04-12

zp-rektut-2-001.jpeg

Sowy "Moje Miasto" | 2019-01-30

Sowy  "Moje Miasto"
Już 18 lutego 2019r grupa zerówkowa "Sowy" za pomocą metody projektu odkrywać będzie swoje miasto :)  Możemy spodziewać się małych podróży, pieszych wycieczek i mnóswa zwiedzania.  Dzieci wybiroą się m.in. do obornickich kościołów. Celem jest by uwrażliwić dzieci na piękno naszego regionu, zintegrować ze środowiskiem lokalnym i wspomóc rozwój świadomości narodowej. Zadaniem domowym dla naszych rodzin jest zrobienie rysunku przedstawiającego ulubione miejsce w Obornikach (format A4). Na rysunek czekamy do 18 lutego 2019 :)

Konkurs Walentynkowy | 2019-01-30

Konkurs Walentynkowy
Wszystkie Dzieci z Zaczarowanego Przedszkola gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie plastycznym :) Na wszystkich uczestników czekają dyplomy oraz słodkie upominki! :) Szczegóły wraz z regulaminem konkursu znajdziecie Państwo również na swoich skrzynkach mailowych oraz na tablicach informacyjnych w przedszkolu :)

Dzień Edukacji Narodowej 2018 | 2018-10-11

Dzień Edukacji Narodowej 2018

W niedzielę Dzień Edukacji Narodowej, natomiast my już dziś wszystkim Pracownikom Zaczarowanego Przedszkola życzymy wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z pracy oraz marzeń, które będą się spełniać 🌹

Do zobaczenia w Centrum Rekreacji Oborniki 😊

#dzieńedukacjinarodowej2018 #zaczarowaneprzedszkole

#team #bowling #integracja #centrumrekracjioborniki

Zbiórka dla "Azorka" | 2018-10-04

Zbiórka dla "Azorka"

🐱🐕Dziś Światowy Dzień Zwierząt 🐶🐈

Nasze placówki ruszają ze zbiórką karmy dla pupili ze Schroniska Azorek Oborniki

Każdy może pomóc zwierzakom przynosząc karmę dla psów i kotów, koce, miski, ale też szampony, czy witaminy dla zwierzaków

Akcja trwa do końca października  Liczymy na mały rekord Dlatego prosimy o udostępnienie tej informacji na swoim profilu, by wiadomość dotarła jak najdalej

Dary można przynosić do Zaczarowanego Przedszkola, przy ul. Młyńskiej 5B / Oborniki

Projekt PAPIER | 2018-09-19

Projekt PAPIER
Metoda projektu - czas start! ;-)

W pierwszym miesiącu roku szkolnego nasze pociechy badać będą papier :-)

Byliśmy już w drukarni, gdzie spotkaliśmy ekspertów w tej dziedzinie, a już od przyszłego tygodnia ciężko pracujemy, by pogłębić ten temat :-)

Tydzień projektowy zaplanowany jest na okres od 24 do 28 września 2018r.

Dla rodzin mamy oczywiście zadanie domowe, jakim jest zrobienie rzeźby z papieru :-)

Liczymy na sporą kreatywność i zaangażowanie :-)

Na Państwa prace czekamy zawsze do końca tygodnia projektowego, czyli do 28 września 2018.

Do dzieła! :-)

Wrzesień - Akcja Charytatywna | 2018-09-07

Wrzesień - Akcja Charytatywna
W ramach współpracy z Fundacją Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” przez cały miesiąc wrzesień w Zaczarowanym Przedszkolu zbierać będziemy bandaże, plastry, nożyczki, opatrunki, rękawiczki jednorazowe oraz wszelkiego innego rodzaju produkty opatrunkowe.

Po zakończonej akcji wszystkie Państwa dary zostaną wysłane na adres poznańskiej Fundacji, skąd w późniejszym etapie trafią do krajów będących w największej potrzebie, np.: do Czadu, Indii, Kamerunu, Tanzanii, Zambii, a nawet na Papuę Nową Gwineę – do kraju gdzie bandaże i plastry nie są produkowane, całą pomoc medyczną trzeba sprowadzać zza granicy i jest ona bardzo droga.

Fundacja "Redemptoris Missio" prowadzi niezwykle różne akcje i zbiórki, a my mamy nadzieję kontynuować współpracę przez kolejne długie miesiące i lata :-)

Pod linkiem Fundacji możecie się Państwo zapoznać z charakterem jej pracy :-)

Z góry serdecznie dziękuję za każdy, nawet najmniejszy dar :-)
Bardzo proszę o pozostawianie ich w sekretariacie naszej placówki.

Festiwal Eksperymentów | 2018-08-26

Festiwal Eksperymentów
Ostatni wakacyjny tydzień spędzimy wystrzałowo ;-)
Czeka nas festiwal eksperymentów, czyli całe mnóstwo kolorowych i wyjątkowych doświadczeń! :-)