Zaczarowane Przedszkole

Pragniemy powitać Was w świecie "Zaczarowanego Przedszkola", miejsca gdzie zarówno Dzieci, jak i Rodzice mają czuć się ważni i bezpieczni, a panująca atmosfera ma sprawić, że placówka stanie się dla Waszych Dzieci drugim domem, o który chce się dbać i do którego po prostu chce się wracać.

Chcemy zaoferować Państwu przedszkole skrojone na miarę Rodziców i Dzieci, gdzie nie ma sytuacji nie do rozwiązania, a niemożliwe staje się możliwe.

Głównym celem przyświecającym naszemu Przedszkolu jest wspieranie harmonijnego rozwoju Dzieci, zarówno w wymiarze fizycznym, jak i poznawczym oraz emocjonalno-społecznym. A wszystko to z pomocą osób w nim pracujących oraz w oparciu o tworzoną przez nas ofertę zajęć.

Wykwalifikowana i specjalnie przeszkolona kadra placówki oraz starannie dobrane metody nauczania są gwarancją tego, iż placówka wpisuje się w filozofię kształcenia dla przyszłości, gdzie w centrum znajduje się Dziecko i wszystko co jego dotyczy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą "Zaczarowanego Przedszkola", a także do osobistych odwiedzin, by móc samodzielnie doświadczyć panującej w naszych progach magii.

mgr Alicja Lisek

Dyrektor "Zaczarowanego Przedszkola"

Klub Bobasa

Klub Rozbrykanych Bobasów

Drodzy Rodzice,
Wychodząc naprzeciw dzieciom, które dopiero zaczną swoją przygodę w życiu przedszkolnym, zapraszamy do udziału w zajęciach przygotowujących do tego wielkiego wydarzenia.
Oferta przygotowana jest dla dzieci w wieku 1,5 – 2 lata. Zajęcia będą odbywać się w trybie cotygodniowym, tj. środa godzina 17:00. W trakcie każdego spotkania realizowana jest część dydaktyczna nawiązująca do określonego tematu, część poświęcona pracy własnej oraz zabawy dowolne.
Koszt udziału to 13 zł (dziecko + opiekun).
Zapisy: klubbobasa2018@gmail.com

Nabór

Prowadzimy nabór przez cały rok!

Zaczarowane Przedszkole to pierwsza i jedyna w Gminie Oborniki PLACÓWKA PUBLICZNA z kompleksową edukacją języka angielskiego, WSPÓŁPRACUJĄCA Z NATIVE SPEAKERAMI.

Już dziś zapraszamy Państwa do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W zakładce Zapisy znajdą Państwo wszelkie przydatne informacje na temat procesu rekrutacji, wyprawki Przedszkolaka oraz opłat.

Dlaczego Zaczarowane Przedszkole

International School

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec rhoncus feugiat laoreet.

5 World Languages

Smart Classes

250+ Courses

Student Clubs

Financial Aid

Courses offered with 5 world languages and 120 electives.
Countries represented by over 2500 Students.
International Students with 8% under Cultural Council.
Teaching faculty with 80 men and 100 women.

At a Glance

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum eleifend turpis a efficitur porttitor quisque euismod lacus.

Aenean eu erat lectus. Vivamus faucibus lorem in nisl auctor, bibendum lobortis tellus vulputate. Mauris aliquam justo eu accumsan lacinia. Donec scelerisque luctus urna vitae pellentesque egestas rhoncus.

Opinie

„Green Valley International is undoubtedly the best School in NY for it’s commitment and responsibility towards students.”

philipe-cavalcante-733389-unsplash

Sophia Miller

Chief Editor, Monday Times

„What I am today is because of the Green Valley International School. The teachers are very helpful and committed towards students.”

ramy-kabalan-796973-unsplash

Michael Morris

Mechanical Engineer, Alumni 2015

Zobacz coś o naszym przedszkolu

Enroll for a new admission on or before December 2018.
Vestibulum eleifend turpis a efficitur porttitor quisque euismod lacus.