praca u nas

Jak wygląda praca w Zaczarowanym Przedszkolu

Nauczyciel edukacji przedszkolnej:

• prowadzi zajęcia z dziećmi w oparciu o podstawę programową MEN oraz autorski program przedszkola
  • rozwija samodzielność, odpowiedzialność oraz kreatywność dzieci, dzięki codziennej pracy opartej na metodach: projektu, globalnego czytania Glenna Domana oraz pedagogice Marii Montessorii
  • utożsamia się z koncepcją i filozofią przedszkola opartymi na otwartej komunikacji, autentycznej relacji, rozwijaniu ciekawości i samodzielności dzieci oraz wspierającym angażowaniu rodziców
  • uczestniczy w wewnętrznych szkoleniach doskonalących jego warsztat pracy

Czego od Ciebie oczekujemy?

• kwalifikacji do pracy na stanowisku nauczyciel wychowania przedszkolnego (przyjmujemy dokumenty od kandydatów, którzy są w trakcie studiów kierunkowych)
  • chęci i motywacji do doskonalenia swojego warsztatu pracy – nasz Zespół uczestniczy w superwizjach, hospitacjach oraz szkoleniach, które rozwijają nie tylko nasze umiejętności ale także pasję do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
  • dobrej współpracy – kierujemy się wspólnie ustalonymi wartościami i zasadami pracy. Zależy nam na tym, aby tworzyć silny zespół, który chętnie realizuje swoją misję, cele i pomysły. Chcemy czerpać radość z ,,tworzenia” kawałka edukacji w naszym lokalnym środowisku, działać, inspirować i jak najlepiej bawić się z naszymi Przedszkolakami.

Co oferujemy?

• stabilną umowę o pracę
  • motywujące wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia awansu zawodowego
  • warunki sprzyjające doskonaleniu zawodowemu
  • partnerską atmosferę w pracy
  • system premiowy
  • sześciogodzinny system pracy

Zapraszamy do przesłania swojego CV na adres dyrektor.zp@gmail.com. Jeśli uznamy, że mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy chętnie się z Tobą spotkamy, aby się lepiej poznać.

10 Mądrości Nauczyciela

Nauczyciel Zaczarowanego Przedszkola kieruje się poniższymi mądrościami:

01

Wiem, że przyszłość moich Wychowanków w dużym stopniu zależy ode mnie.

02

Nigdy nie poniżam godności Dziecka. Wzmacniam poczucie Jego własnej wartości.

03

W konflikcie pomiędzy Podopiecznymi, jestem sędzią a nie stroną zawsze zachowując obiektywizm.

04

Nie lekceważę własnych poleceń i zawsze kontroluję ich wykonanie.

05

Jestem wspierający i cierpliwy, a Dzieci mają prawo myśleć i działać we własnym tempie.

06

Mój sukces powstaje tylko z sukcesów moich Podopiecznych.

07

Nie jestem nieomylny. Mądrość polega na przyznaniu się do błędu i naprawieniu go.

08

Autorytet polega na kompetencji, sprawiedliwości, konsekwencji wymagań.

09

Wymagania nie wykluczają życzliwości. Czyn jest lepszy od mówienia, przykład lepszy od instrukcji.

10

Zawsze uznaję wyjątkowość , indywidualność i specyfikę potrzeb każdego Dziecka. Dostarczam Mu pomocy, wsparcia, aby mógł realizować swój potencjał twórczy i intelektualny.

LG0A8448-1920

Prześlij swoje CV