Wyniki rekrutacji

Szanowni Państwo,

W piątek, 8 maja 2020 roku, o godz. 13.00 podana zostanie do wiadomości rodziców lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do naszej placówki na rok szkolny 2020/2021.

➡️Każdy z Państwa informację taką odnajdzie na swoim profilu,  po zalogowaniu się na konto (na platformie www.nabor.pcss.pl), przez które składany był wniosek.

➡️Lista dzieci zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych znajdziecie Państwo także w holu naszej placówki:

? Zaczarowane Przedszkole, ul. Młyńska 5B

Placówka czynna jest w godz. 8.00 – 14.00.

Po godzinie 14.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 739 431 069, gdzie udzielimy Państwu wszelkich informacji.

❗️WAŻNE❗️

✅Rodzic dziecka zakwalifikowanego zobowiązany jest do złożenia OŚWIADCZENIA WOLI w formie elektronicznej – dopiero wtedy dziecko zostanie przyjęte do przedszkola.

❌Brak oświadczenia woli jest równe z rezygnacją z miejsca w placówce.

Lubisz ten wpis?

Ochrona Danych Osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Informujemy, iż

1) administratorem Państwa danych osobowych jest „Zaczarowane Przedszkole” ul. Młyśnka 5B, 64-600 Oborniki, tel. 503 574 105 reprezentowane przez Dyrektora Panią  Alicję Helbik.

2) państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu  wykonania obowiązku ustawowego jak również  w celu realizacji zawartej umowy tj.  w zakresie działalności dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńczej placówki oraz w celu promocji placówki.

3) podstawa prawna przetwarzania danych osobowych to art.  6 ust.1 pkt. A,b,c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. oraz  ustawa z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo Oświatowe oraz ustawa z 7 września 1991r. o systemie oświaty, jak również akty wykonawcze wydane na podstawie w/w ustaw.

4) dostęp do Państwa danych osobowych posiadają jedynie osoby legitymujące się stosownym upoważnieniem od administratora w zakresie niezbędnym do wykonania przedmiotu umowy oraz podmioty zewnętrzne na podstawie przepisów prawa lub odrębnej umowy o powierzenie przetwarzania danych osobowych takie jak np. ubezpieczyciel, firma BHP, system informacji oświatowej. Administrator nie będzie udostępniał danych osobowych za granicę oraz podejmował zautomatyzowanych decyzji na podstawie analizy danych

5) państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat po zakończeniu edukacji w placówce;

6) posiadają państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w takiej samej formie w jakiej została wyrażona,  w dowolnym momencie  bez wpływu na zgodność  z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

7) mają państwo prawo wniesienia skargi do  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

8) podanie przez Państwa  danych osobowych jest   warunkiem koniecznym uczestnictwa w zajęciach dydaktyczno – wychowawczych w zakresie wymaganym przez ustawę.  Podanie danych osobowych w pozostałym zakresie oraz zgodna na utrwalanie wizerunku jest dobrowolna.

9) w placówce  w celu  wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratorów danych albo odbiorców danych, w tym w celu zapewnienia bezpieczeństwa, wykorzystywany jest monitoring wizyjny.